Pārlekt uz galveno saturu
 • InterHaus

  Mēs, SIA “InterHaus,” šobrīd esam vadošā un lielākā kompānija - attīstītājs Jūrmalas elitāro nekustamo īpašumu tirgū. Savā darbībā koncentrējamies uz visaugstāko kvalitāti. Šis fokuss ļāvis saprast, ka īstā dzīve sākas tad, kad cilvēks vairs neuztraucas par ikdienas sīkumu nodrošināšanu un var pievērsties saviem sapņiem un vērtībām. Mēs uzsākām biznesu 2002. gadā, attīstot Jūrmalas skaistākās teritorijas un pārvēršot tās elegantos, drošos un pārdomātos mājokļos ekskluzīvajā tirgus segmentā.

  Pa šo laiku mūsu ikdiena ir izmainījusies vairāk nekā varējām iedomāties. Neskaitāmās iespējas, kas ir kļuvušas par dzīves normu, nodrošina mūsu labklājību un ļauj plānot skaistāku un drošāku nākotni mums un mūsu bērniem.

  Mums patīk tas, ko mēs darām, un tāpēc esam laimīgi par sasniegto – mūsu uzņēmumi ir kļuvuši par stabiliem biznesiem un svarīgiem Jūrmalas pilsētas infrastruktūras, darba un atpūtas objektiem. Mūsu uzņēmumu grupa sastāv no šādiem uzņēmumiem: SIA “InterHaus” piedāvā iegādāties ekskluzīvus dzīvokļus, privātmājas, birojus un zemes gabalus. Tāpat īstenojam investīciju projektus un nemitīgi strādājam pie pilsētvides uzlabošanas. Rūpējoties par klientu ērtībām, paralēli attīstīšanas darbiem mēs ņemam vērā arī juridiskos un finanšu aspektus. Nodrošinām konsultācijas un palīdzību, kā arī īpašuma iegādei nepieciešamo saistību kārtošanu. Tāpat arī organizējam celtniecības un remonta darbus, veicam interjera dizaina izveidi, kā arī nodrošinām nekustamā īpašuma apkalpošanu. SIA “InterHaus” meitas uzņēmums “Inter Unico” rūpējas par Jūsu objektu uzturēšanu vislabākajā kārtībā. Tas ietver ne tikai infrastruktūras uzturēšanu, bet arī dārznieku, santehniķu, elektriķu un citu rūpīgu meistaru darbu. Mūsu klienti netērē laiku, meklējot piemērotus speciālistus uzkopšanai vai remontam. Tā vietā viņi sazinās ar savu kontaktpersonu mūsu uzņēmumā, kas uzņemas visas rūpes par sadzīves jautājumu risināšanu. Paļaujoties uz mums, mājokļu īpašnieki var pievērsties savām prioritātēm un izbaudīt augstākā līmeņa komfortu. Mūsu dzīvojamās mājas un komercīpašumi atrodas ekskluzīvās vietās Jūrmalā, kā arī vairākās citās vietās Latvijā. Starp Jūrmalā īstenotajiem dzīvojamajiem un komercprojektiem ir izceļami šādi:

  • “Jūras Pils” - elitārs dzīvojamais komplekss ar komercplatībām, ieskaitot SIA “InterHaus” biroja ēku, vīna bāru “Noir bar,” kulināriju – konditoreju „Brown Sugar” un skaistumkopšanas salonu „Chocolate”, kas atrodas Bulduros, Bulduru prospektā 33.
  • “Jūrmalas Vilnis” – ekskluzīvs dzīvojamais komplekss Dzintaros, Dzintaru prospektā 13/15.
  • “Dzintaru Rezidence” - elitārs dzīvojamais komplekss Dzintaros, Madonas ielā 5.
  • Piejūras 1A – trīsstāvu māja kāpu joslā labiekārtotā teritorijā Pumpuros, Piejūras ielā 1A.
  • “Līgo Bazārs” - gaumīgs un gaišs tirdzniecības centrs Kauguros, Raiņa ielā 112B.

  Līdztekus nekustamo īpašumu attīstīšanai ar panākumiem darbojamies arī vairākās citās nozarēs. Mūsu vīna bārs “Noir” Bulduros (Bulduru prospektā 33) apvieno restorānu un Spānijas uzkodu tapu bāru, kura interjerā ir klātesoši Ņujorkas, Havanas un Barselonas elementi. “Brown Sugar” ir Rīgā (Baznīcas 1/3), Bulduros (Bulduru prospektā 33) un Kauguros (Raiņa ielā 112B) atrodamas izsmalcinātas kulinārijas – konditorejas, kurās patīkamu gaisotni veido interjers. Skaistumkopšanas salonu “Chocolate” Bulduros (Bulduru prospektā 33) iecienījuši darījumu cilvēki. Savukārt Tirdzniecības centrs “Līgo bazārs” Kauguros (Raiņa ielā 112B) ir gaišs un labi pārskatāms, piedāvājot plašas izvēles iespējas gan ekoloģiski tīrai pārtikai un ikdienas, svētku un atpūtas precēm.

  Mūsu pabeigtie projekti
  Villa 21
  Jūrmala, Bulduri, Bulduru pr. 21
  Jūrmalas Vilnis
  Jūrmala, Dzintari, Dzintaru pr.13/15
  Dzintaru Rezidence
  Jūrmala, Dzintari, Madonas iela 5
  Jūras pils
  Jūrmala, Bulduri, Bulduru pr.33
  Piejūras 1a
  Jūrmala, Piejūras iela 1a