Pārlekt uz galveno saturu
 • Jūrmala, Dzintari, Madonas iela 5
  Dzintaru Rezidence

  Mājas pagrabstāvā atrodas pazemes autostāvvieta 73 automašīnām (3863 kv.m.), kā arī virszemes autostāvvieta 10 automašīnām. Mājā ir uzstādīti 10 klusi strādājoši Kone lifti, ir savs drošības dienests. Stāvvietas ir marķētas un numurētas, kā arī uzstādītās norādījuma zīmes, kas regulē kustību pazemes garāžā. Autostāvvietā ir paredzētas iebrauktuves un izbrauktuves no Madonas un Gulbenes ielas puses.

  Zemes gabala kopējā platība sastāda 8278 kv.m.

  Dzīvojamais komplekss „Dzintaru rezidence” ieguvis 2.vietu nominācijā „Labākais elitārais mājas projekts” konkursā „Labākais jaunais projekts – 2006".

  Teritorijas labiekārtošana

  Dzīvojamā kompleksa „Dzintaru Rezidence” priekšrocība ir kompleksa lielā teritorija, ar platību virs 5000 kv.m. Lielais mājas iekšpagalms ir projektēts kā labiekārtota un apzaļumota zona ar zālieniem, dekoratīvajiem augiem, bērnu laukumu un gājēju celiņiem. Pa perimetru ir uzstādīts skaists žogs.
  Ēku fasādes, kā arī iekšējā teritorija ir skaisti izgaismotas ar dažādu dekoratīvo gaismekļu palīdzību. Visi gājēju celiņi, piebrauktuves un autostāvvieta ir bruģēti.
  Šeit ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra, tās tiešā tuvumā atrodas liels priežu parks, tenisa korti, uz Jomas ielas izvietoti daudzi veikali, kafejnīcas, restorāni, bankas, aptiekas utt. Dzintaros un Majoros atrodas vairākas sanatorijas, atveseļošanās kompleksi un dažādi sporta klubi. Netālu esošo Majoru un Bulduru pludmaļu kvalitāti apliecina Eiropas Zilais karogs.

  Dzīvojamais komplekss nodots ekspluatācijā 2007. gada 29. jūnijā.

  Īpašības
  ico Apsargāta teritorija
  ico Gaumīgi iekārtota vide
  ico Krāšņa arhitektūra
  ico Labi attīstīta infrastruktūra
  ico Lieliska daba
  ico Pazemes autonovietne