Pārlekt uz galveno saturu
 • Jūrmala, Bulduri, Bulduru pr.33
  Jūras pils

  Daudzdzīvokļu dzīvojamais komplekss „Jūras Pils” sastāv no trim atsevišķi stāvošām celtnēm - divas no kurām ir mūsdienīgas četru stāvu ēkas (korpuss Nr. 1 un Nr. 2), bet trešā - no jauna uzbūvēts trīsstāvu arhitektūras piemineklis (korpuss Nr. 3). Divās mūsdienīgi projektētajās ēkās atrodas 43 elites klases dzīvokļi ar platību no 75 līdz 227 kv.m., kā arī korpusa Nr. 2 pirmajā stāvā - ekskluzivs restorāns, kafejnīca-konditorija un skaistumkopšanas salons. Atjaunotajā arhitektūras piemineklī ir izveidots moderns biznesa centrs, kurā ir atrodas biroju telpas un konferenču zāle.

  Visa kompleksa platībā ir izbūvēta pazemes autostāvvieta 108 automašīnām. Kompleksa ēkās ir uzstādīti 5 klusi strādājoši Kone lifti. Kompleksam ir savs drošības dienests. Kopējā zemes gabala platība sastāda 6508 kv.m.

  Dzīvojamais kompleks nodots ekspuatācijā 2006. gada 31 martā.

  "Jūras pils" Latvijas Būvnieku asociācijas organizētajā konkursā "Gada labākā būve Latvijā ‘2006" ieguva 3. vietu nominācijā "Jaunbūve".

  „Jūras pils” konkursā „Labākais jaunais projekts – 2006” nominācijā „Labākā elitārā māja” ieguva 2.vietu, 3.vietu nominācijā „Labākā drošības koncepcija” un 2. vietu nominācijā „Labākā biroju ēka”.

  Atrašanas vieta un ģen. plāns

  Dzīvojamais kompleksa atrodas Jūrmalā, Bulduros, Bulduru prospektā 33, pie Bulduru un Vienības prospektu krustojuma. Projekts ir unikāls ar to, ka atrodas tikai 100 metru attālumā no jūras krasta, tajā pašā laikā attālums līdz Rīgas lidostai ir tikai 10 km, bet līdz Rīgas centram - 18 km.

  Dzīvojamā kompleksa rajonā ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra, netālu atrodas atveseļošanās komplekss, 10 - 15 minūšu gājiena attālumā atrodas sporta - izklaides komplekss, akvaparks un lielveikals.

  Bulduru pludmales augstā kvalitāte ir apliecināta ar Eiropas zilo karogu.

  Teritorijas labiekārtošana

  Saskaņā ar projektu ir izveidots skaists, apzaļumots iekšpagalms ar bruģētiem gājēju celiņiem un soliņiem. Kompleksu pa perimetru ieskauj neliels dzīvžogs, kas to norobežo no apkārtējiem objektiem un ielas. Kompleksa iekšējā teritorija un ēku fasādes ir dažādu dekoratīvo gaismekļu izgaismotas.

  Īpašības
  ico 100m līdz pludmalei
  ico 20 km no Rīgas
  ico Apsargāta teritorija
  ico Gaumīgi iekārtota vide
  ico Kafejnīca
  ico Krāšņa arhitektūra
  ico Labi attīstīta infrastruktūra
  ico Lieliska daba
  ico Pazemes autonovietne