Pārlekt uz galveno saturu
 • Jūrmala, Dzintari, Dzintaru pr.13/15
  Jūrmalas Vilnis

  Ekskluzīvais atpūtas nams “Jūrmalas Vilnis” ir moderna, astoņu stāvu ēka ar plašām terasēm un pagrabstāvu. Mājā ir 76 elites klases apartamenti 75 - 340 kv.m. platībā (33 divistabu, 29 trīsistabu un 14 četristabu apartamenti).

  Ēkas pirmajā stāvā atrodas kafejnīca un biroja telpas, kurās ierīkoti datori un biroja tehnika.

  Pagrabstāvā ir izbūvēta pazemes autostāvvieta 100 automašīnām, kā arī ēkas teritorijā ir virszemes autostāvvieta 20 automašīnām. Ēkā ir uzstādīti 4 klusi strādājoši OTIS panorāmas lifti. Tai ir arī savs drošības dienests un apkalpojošais personāls.

  Zemes kopējā platība ir 6997 kv.m.

   

  Atrašanās vieta

  Atpūtas nams “Jūrmalas Vilnis” atrodas ekskluzīvā Jūrmalas pilsētas rajonā - Dzintaros, Dzintaru 13/15. Šī ēka atrodas Jūrmalas klusajā centrā, netālu no “Dzintaru” koncertzāles, 100 metru attālumā no jūras krasta un 400 metru attālumā no Jomas ielas. Attālums līdz Rīgas lidostai - 13 km un līdz Rīgas centram – 23 km.

  Šeit ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra, tās tiešā tuvumā atrodas liels priežu parks, tenisa korti, uz Jomas ielas izvietojušies daudzi veikali, kafejnīcas, restorāni, bankas, aptiekas utt. Dzintaros un Majoros atrodas vairākas sanatorijas, atveseļošanās kompleksi un dažādi sporta klubi. Netālu esošo Majoru un Bulduru pludmaļu kvalitāti apliecina Eiropas Zilais karogs.

  Teritorijas labiekārtošana

  Atpūtas namam “Jūrmalas Vilnis”, salīdzinājumā ar citām Jūrmalas dzīvojamajām ēkām, ir lielākā iekšējā teritorija (4 600 kv.m.). Tās pagalmā ir daudz lapu koku un priežu, kas veido īpašu parka teritoriju. Platība ir apzaļumota – iestādīts mauriņš, vairāk nekā 50 augu veidu dekoratīvo stādījumu. Teritorijā ir izveidoti celiņi pastaigām, ir atpūtas vietas un bērnu rotaļu laukums. Visi celiņi un piebraucamie ceļi ir bruģēti ar dažādu krāsu bruģakmeņiem un diennakts tumšajā laikā tiek apgaismoti.

  Ēkas pagalmā ierīkota virszemes stāvvieta divdesmit automašīnām.

  Visa ēkas ārējā teritorija ir norobežota ar žogu, kuram ir aizverami iebraucamie vārti un vārtiņi gājējiem. Ieeja teritorijā ir iespējama tikai čipkartēm un ar tālvadības atslēgu piekariem.

  Ēka nodota ekspluatācijā 2007. gada 7. septembrī.

  Īpašības
  ico 100m līdz pludmalei
  ico 25 km no Rīgas
  ico Apsargāta teritorija
  ico Gaumīgi iekārtota vide
  ico Kafejnīca
  ico Labi attīstīta infrastruktūra
  ico Lieliska daba
  ico Pazemes autonovietne