Pārlekt uz galveno saturu
 • InterHaus

  Mēs, SIA “InterHaus,” šobrīd esam vadošā un lielākā kompānija - attīstītājs Jūrmalas elitāro nekustamo īpašumu tirgū. Savā darbībā koncentrējamies uz visaugstāko kvalitāti. Šis fokuss ļāvis saprast, ka īstā dzīve sākas tad, kad cilvēks vairs neuztraucas par ikdienas sīkumu nodrošināšanu un var pievērsties saviem sapņiem un vērtībām. Mēs uzsākām biznesu 2002. gadā, attīstot Jūrmalas skaistākās teritorijas un pārvēršot tās elegantos, drošos un pārdomātos mājokļos ekskluzīvajā tirgus segmentā.
  Pa šo laiku mūsu ikdiena ir izmainījusies vairāk nekā varējām iedomāties. Neskaitāmās iespējas, kas ir kļuvušas par dzīves normu, nodrošina mūsu labklājību un ļauj plānot skaistāku un drošāku nākotni mums un mūsu bērniem.

  Uzzināt vairāk
  Projekti
  Amulas 2

  Atpūtas kompleksa projekts Jūrmalā, Amulas ielā 2 ir pielāgots cilvēkiem, kam vienlīdz svarīgs aktīvs dzīvesveids un ērtības. Projekts atrodas tikai 25 kilometrus no Rīgas centra un 18 kilometrus no lidostas. Šeit var pavisam viegli atslēgties no biznesa un kultūras iespējām piesātinātās galvaspilsētas atmosfēras. Kompleksu ieskauj priežu audze, savukārt līdz pludmalei ir vien 20 metri. Svaigais gaiss, priežu smarža un jūras šalkoņa ļauj šeit izbaudīt dzīvi jebkurā gadalaikā.

  Uzzināt vairāk
  Amulas 2
  River House

  Unikālais projekts „Upes nams” atrodas Jūrmalā, Lielupes krastā, 4 km attālumā no upes ietekas Rīgas jūras līcī.
  Zemesgabala platība ir 25,35 ha, tas atrodas uz Jūrmalas un Rīgas robežas. Attālums līdz Rīgai ir 10 km, līdz Rīgas centram – 18 km, bet Rīgas lidostai – tikai 7 km.
  Zemesgabals ir priežu klāts un ar izeju uz Lielupi. Krasta līnija - tie ir 500 m skaistas un saulainas pludmales ar peldvietām. No citām pusēm zemesgabalu ieskauj valsts aizsargājamo mežu teritorija. Netālu atrodas lielākais akvaparks Baltijā.

  Uzzināt vairāk
  River House