Pārlekt uz galveno saturu
 • Jūrmala

  Jūrmala, tā ir lielākā Baltijas valstu kūrortpilsēta, kas izsenis ir slavena ar tās dabas ārstnieciskiem faktoriem – maigo klimatu, jūru, veselīgo gaisu, medicīniskām dūņām un minerālūdeņiem. Tā ir pirmā Latvijas pilsēta, kas uzņemta Eiropas Kūrortu asociācijā. Jūrmalas pievilcība slēpjas pludmalē, kas stiepjas 33 km garumā, un ir viena no labākajām balto smilšu pludmalēm Austrumeiropā, tās priežu parkos un brīnišķīgajā arhitektūrā, kura nevienu neatstās vienaldzīgu utt.

  Viena no lielākā tūrisma portāla „TRAVEL.RU” apmeklētāji ir atkārtoti atzinuši Jūrmalu par labāko kūrortu pie Baltijas jūras. Šogad apbalvojumu „TRAVEL.RU” zvaigzne” Jūrmala saņems jau devīto reizi. Tieši tāpēc ir pilnīgi dabiski, ka daudzi vēlas iegādāties nekustamo īpašumu tieši Jūrmalā, kas neapšaubāmi ir arī izdevīga investīcija. Krievijas kompānijas „Mielj DMP” analītiķi veica kopsavilkumu ārzemju nekustāmā īpašuma tirgū un izcēla Jūrmala kā vienu no vadošajām vietām, kur Krievijas iedzīvotāji vēlas iegādāties mājokli. Nekustamā īpašuma iegāde Jūrmalā – tā ir ne tikai Eiropas līmeņa dzīve gleznainā apkārtnē, bet arī iespēja iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā. Uzturēšanās atļauja Latvijā automātiski dod tiesības brīvi pārvietoties visā Šengenas zonas teritorijā. Sīkāku informāciju Jūs varēsiet atrast mūsu mājas lapā nodaļā „Uzturēšanās atļauja”.

  Jūrmala ir unikāla vieta, jo var lepoties ar divu veidu kūrortiem vienlaicīgi – balneoloģijas un piejūras klimatisko. Šeit gaiss ir bagātināts ar jūras joniem un priežu aromātu, ir balto smilšu pludmale, kas atbilst visaugstākajiem ES tīrības standartiem, infrastruktūras līmenim un drošībai, ko apliecina ik gadu saņemtais ES Zilā karoga sertifikāts, kā arī minerālavota ūdeņi un ārstnieciskās dūņas, kuru pielietošana ir ļoti plaša. Uz treniņnometnēm Jūrmalā brauc sporta komandas no visas pasaules, unikālais mikroklimats labvēlīgi ietekmē elpošanas sistēmu un ļauj palielināt treniņa slodzi par 15-20%, kas dod iespēju vēl labāk sagatavoties sacensībām.

  Jūrmala

  Jūrmala – tā ir iespēju pilsēta! Dzīve šeit ir mierīga un nesteidzīga, tā rada labvēlīgu ietekmi ne tikai uz fizisko, bet arī uz cilvēka psihisko stāvokli, ko sniedz prombūtne no pilsētas kņadas, miers un klusums, un vienlaikus plašās aktīvās atpūtas iespējas – jahtklubs, tenisa korti, izjādes ar zirgiem, golfs un citi. Jūrmala ir iecienīta starptautisku konferenču un sanāksmju vieta, ko veicina daudzie priekšnosacījumi gan produktīvam darba procesam, gan atpūtai pēc tam – daudzie SPA centri un restorāni, plašais sporta aktivitāšu piedāvājums aktīvās atpūtas piekritējiem, kā arī „Līvu akvaparks”, kas ir lielākais multifunkcionālais ūdens atrakciju parks Baltijā. Gada siltajā laikā Jūrmalā burtiski mutuļo – Dzintaru koncertzāle piedāvā ļoti daudzveidīgu kultūras pasākumu spektru ar pasaules mēroga zvaigžņu dalību, dažādi festivāli un konkursi „Jaunais vilnis”, „Summertime” utt.

  Jūrmala ir slavena ar savu unikālo arhitektūru, kuras raksturīgākā iezīme ir krāšņi kokgriezuma dekori logu ailu, ēku fasādes un jumta apdarē. Šeit harmonisku ansambli veido gan klasicisma, gan historisma, gan jūgendstila un nacionālā romantisma, gan arī funkcionālisma iezīmes un laikmetīgā arhitektūra. Daudzas no celtnēm ir iekļautas UNESKO kultūras pieminekļu sarakstā.

  Jūrmala atrodas uz nepārtraukto pārmaiņu un attīstības viļņa, tāpēc ikviens, kas reiz šeit ir bijis, vēlas atgriezties vēl un vēl!