Pārlekt uz galveno saturu
 • Jūrmala, Amulas iela 2
  Amulas 2

  Atpūtas kompleksa projekts Jūrmalā, Amulas ielā 2 ir pielāgots cilvēkiem, kam vienlīdz svarīgs aktīvs dzīvesveids un ērtības. Projekts atrodas tikai 25 kilometrus no Rīgas centra un 18 kilometrus no lidostas. Šeit var pavisam viegli atslēgties no biznesa un kultūras iespējām piesātinātās galvaspilsētas atmosfēras. Kompleksu ieskauj priežu audze, savukārt līdz pludmalei ir vien 20 metri. Svaigais gaiss, priežu smarža un jūras šalkoņa ļauj šeit izbaudīt dzīvi jebkurā gadalaikā.

  Iebraucot pagalmā, uzmanību piesaista krāšņa strūklaka. Pa labi atrodas pirmais korpuss ar 44 apartamentiem. Savukārt pa kreisi – otrais korpuss. Tajā ir gan 16 apartamenti, gan sporta un atpūtas telpas, gan arī kafejnīca. Abi korpusi ir trīs stāvus augsti, gaišos toņos, ar plašiem logiem. Automašīnu var novietot pazemes autostāvvietā, kura paredzēta 48 automašīnām. Pēc tam ar liftu var ērti nokļūt jebkurā no korpusiem.

  Iekštelpas noformētas eleganti, ar moderniem materiāliem. No sava apartamenta izejot uz balkona, cauri priedēm var saredzēt un saklausīt jūru. Pa pretējās puses logiem redzams gaumīgi iekārtots, bruģēts iekšpagalms ar dekoratīviem apstādījumiem. Savukārt balkoni, kolonādes un dekoratīvie risinājumi dod krāšņuma un piesātinājuma sajūtu ēkas arhitektūrai.

  Jūrmalā ir pavisam maz zemes gabalu, kas atrastos tik tuvu jūrai un būtu piemēroti, lai uzceltu šādu ekskluzīvu objektu. Tas atrodas jauktā atpūtas un dzīvojamā teritorijā Rīgas jūras līča krasta kāpu aizsargjoslā. Amulas 2 projektu raksturo moderni būvniecības risinājumi, elegants interjers un lieliska atrašanās vieta.

  Īpašības
  ico 20m līdz pludmalei
  ico 25 km no Rīgas
  ico Gaumīgi iekārtota vide
  ico Kafejnīca
  ico Krāšņa arhitektūra
  ico Lieliska daba
  ico Mūsdienīgi materiāli
  ico Pazemes autonovietne
  ico Sporta zāle