Pārlekt uz galveno saturu
 • Brīzes

  Ekskluzīvais projekts „Brīzes” atrodas Eiropas ģeogrāfiskajā centrā, pašā jūras krastā -3 km attālumā no Kolkasraga un Kolkasraga bākas.
  Zemes gabala kopējā platība – 23,57 ha., tas atrodas Rīgas līča krastā, īpaši aizsargājamā Slīteres Nacionālā parka teritorijā.
  Attālums līdz Rīgai ir 100 km, līdz Jūrmalai – 75 km, līdz Stokholmai - 300 km. Šī ir viena no iecienītākajām atpūtas vietām Latvijā, kuru katru gadu apmeklē vairāk kā 100 000 tūristu no dažādām valstīm.
  Zemesgabals ir saulaina priežu sila klāts. No vienas puses to ieskauj 640 m gara balto smilšu pludmale, no citām – Slīteres Nacionālā parka meži. No padomju laikiem šis zemesgabals bija pierobežas zona, iekļūšana, kurā bija aizliegta, tāpēc daba ir saglabājusies neskarta, ar senām priedēm, kāpām un brīnišķīgu balto smilšu pludmali.
  Zemesgabals „Brīzes” ir vienīgais zemesgabals Slīteres Nacionālajā parkā, kas atrodas sabiedrisko un jaukto darījumu teritorijā, uz kuras iespējama celtniecība. Pārējā parka teritorija - īpaši aizsargājama, uz kuras ir aizliegta jebkura veida celtniecība.
  Dotajā brīdī ir saskaņots detālplānojums un ir saņemta projektēšanas atļauja. Projekts paredz veselības un sporta kompleksa izveidi, ar viesu namiem, restorānu, tenisa kortiem, sporta laukumiem un jahtu piestātni..

  Īpašības
  ico 100 km no Rīgas
  ico 20m līdz pludmalei
  ico Lieliska daba