Pārlekt uz galveno saturu
 • Jūrmala, Bražuciems
  River House

  Unikālais projekts „Upes nams” atrodas Jūrmalā, Lielupes krastā, 4 km attālumā no upes ietekas Rīgas jūras līcī.
  Zemesgabala platība ir 25,35 ha, tas atrodas uz Jūrmalas un Rīgas robežas. Attālums līdz Rīgai ir 10 km, līdz Rīgas centram – 18 km, bet Rīgas lidostai – tikai 7 km.
  Zemesgabals ir priežu klāts un ar izeju uz Lielupi. Krasta līnija - tie ir 500 m skaistas un saulainas pludmales ar peldvietām. No citām pusēm zemesgabalu ieskauj valsts aizsargājamo mežu teritorija. Netālu atrodas lielākais akvaparks Baltijā. Ar jahtu vai kuteri ir iespējams nokļūt līdz jūrai.
  Īpaši izdevīgais atrašanās stāvoklis dod iespēju attīstīt lielu multifunkcionālu atpūtas un tūrisma kompleksu.
  Dotajā brīdī ir saskaņots projekta detālplānojums. 2011. gada 15. decembrī tika apstiprināts Jūrmalas pilsētas attīstības plāns, saskaņā ar kuru maksimālais apbūves augstums ir 3,5 stāvi. Ir iespējama šīs teritorijas daudzfunkcionāla attīstīšana - atpūtas komplekss, viesnīcas, sporta klubs, SPA un skaistumkopšanas centrs, tirdzniecības objekti, restorāns, kotedžas, privātas rezidences, kā arī ūdenstransporta infrastruktūra – jahtklubs, kuteru un ūdensmotociklu piestātne.
  Projekts „Upes nams” ir unikāls pēc zemesgabala lieluma un atrašanās vietas. Analoģisku projektu Jūrmala nav, kā arī nav paredzēti nākotnē.

  Īpašības
  ico 10 km no Rīgas
  ico 100m līdz pludmalei
  ico Apsargāta teritorija
  ico Ekoloģiski būvmateriāli
  ico Labi attīstīta infrastruktūra
  ico Lieliska daba
  ico Pazemes autonovietne
  ico Peldbaseins
  ico Sporta zāle